GRAFFITIZONE

www.graffitizone.kiev.ua
Текущее время: 29 мар 2024 00:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 72 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

чи потрібна така галерея?
Опрос закончился 17 янв 2010 09:37
Так 69%  69%  [ 69 ]
Ні 12%  12%  [ 12 ]
Потрібна, але в центрі 8%  8%  [ 8 ]
Потрібна, але і для арту 11%  11%  [ 11 ]
Всего голосов : 100
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 09 окт 2009 09:37 
Не в сети
в теме
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2004 00:18
Сообщения: 239
Откуда: ???????
Вивченя попиту на створення галерейного простору, незалежного від мистецтва та іншої хуйні для багатих. Зараз вирішуєм чи потрібна в Києві галерея орієнтована виключно на графіті громаду та субкультурну молодь з відповідною подачею, розташована, попередньо, у складнодоступній індустріальный зоні.

Дуже потрібні зважені оцінки. прохання до модераторів весь спам та дебільний маразм не по темі нещадно винищувати. Потрібні швидкі та адекватні результати.

_________________
???


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 09 окт 2009 09:49 
Не в сети
GRAFFITIZONE
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 окт 2004 08:48
Сообщения: 408
Откуда: Kiev
это риторический вопрос? :)
галерея нужна.
как говориться "не бомбингом единым счастлив райтер" - порой и повырисовывать хочется.

А еще это будет удобное место для проведения масштабных фестивалей, не нужно будет каждый раз париться с разрешениями на проведение подобных мероприятий.

_________________
Автор и руководитель проекта GRAFFITIZONE
http://graffitizone.kiev.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 09 окт 2009 17:13 
Не в сети
пассажир
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2009 22:20
Сообщения: 35
Откуда: uk. kiev
галерея то нужна, от почему обязательно в труднодоступном месте? (я представляю такое место где-нить на забыченом заводе, и там лазят всякие бомжы-наркомани).
Необязательно в центре, но я понимаю что получить специально выделенную большую площадь почти не реально.

_________________
goodmorningcrew.org.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 09 окт 2009 18:05 
Не в сети
в теме
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12 сен 2009 22:26
Сообщения: 187
Откуда: КИЕВ!!!
Былабы канешна очень харашо иметь такую галерею к Киеве.Штоб можна была прийти,спакойна парисавать,никто тебе не кричить "шо ты бл..ть там рисуеш"или"ану вытирай прыдурку" :!: Но ета канешна будет очень трудна зделать,выпрасить у властей бальшую тереторию для галереи :cry: Но всьоже будем надеется што всьо палучится :roll:

_________________
Какова ...уя быть харошым и чесным,На етам свете даже Богу нет места,Бумаги ченят челавека совесть-купля-прадажа,Судьбу эбьот тот кто умеет ета сука са стажем,сука са стажем...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 14 окт 2009 21:00 
Не в сети
старичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 05 апр 2009 13:21
Сообщения: 350
Откуда: Тернопіль
Бомбинг и райтер? Смешно :-) а галерея нужна.

_________________
Tags: RSONE, RASA, NOK, RS!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 14 окт 2009 22:00 
Не в сети
краску уже нюхал
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 янв 2005 23:49
Сообщения: 72
Откуда: КИЁВ
jebac wszystko
Вивченя попиту на створення галерейного простору, незалежного від мистецтва та іншої хуйні для багатих. Зараз вирішуєм чи потрібна в Києві галерея орієнтована виключно на графіті громаду та субкультурну молодь з відповідною подачею, розташована, попередньо, у складнодоступній індустріальный зоні.

Дуже потрібні зважені оцінки. прохання до модераторів весь спам та дебільний маразм не по темі нещадно винищувати. Потрібні швидкі та адекватні результати.
-----------------------------------------------------
Хочу сказати що мені цей простір буде потрібен але хочу спитати що у твоєму розумінні (галерейний простір) як на мене то це приміщення що має на миті демонструвати праці майстрів і активно доносити у суспільство ці твори та майстрів іншими словами (піарити) в наслідок чого створювати попит на продукцію для (багатих). Стосовно того що ця галерея буде незалежною від мистецтва то це є категорично неможливим бо Стріт АРТ, Муралізм, Райтинг Є МИСТЕЦТВО І КРАПКА. Чому складно доступній ? хоч нижче я такі запропоную одне місце ! ( Хочится щоб це дійсно була молодь не тільки з Київа а і усієї України в майбутньому.)
----------------------------------------------------
Legalcrew
почему обязательно в труднодоступном месте? (я представляю такое место где-нить на забыченом заводе, и там лазят всякие бомжы-наркомани).
Згоден ! але якщо це буде дійсно на довгий час чому б не спробувати вигнати бомжів та наркоманів.
-------------------------------------------------
Frel
Былабы канешна очень харашо иметь такую галерею к Киеве.Штоб можна была прийти,спакойна парисавать,никто тебе не кричить "шо ты бл..ть там рисуеш"или"ану вытирай прыдурку" Но ета канешна будет очень трудна зделать,выпрасить у властей бальшую тереторию для галереи Но всьоже будем надеется што всьо палучится
----------------------------------------
Не думаю що вдасця прийти та спокійно помалювати ! Якщо це галерея праця повинна бути як мінімум най кращою ! А чому обов’язково у влади є багато приватної території та будівель що є не забудовані просто треба шукати !
------------------------------
Отже кажу ТАК бо треба діяти бездіяльність це шлях до прірви і забуття !
Изображение
Місце закинутої будівлі знаходиться на горі на території монастиря та психічної лікарні (місце дуже забите людей реально немає навколо тільки де ни де ходять усілякі сатаністи… з моєї інформації це недобудований 5ти поверховий корпус і судячи зі всього він буде недобудований і надалі будівля реально знаходиться поза цивілізацією і це майже у центрі Київа . Якщо хтось має бажання з’їздити подивитись можливо домовитись. Якщо хтось хоче на одинці туди поїхати можу сказати що головний аріентир там то це 2 ранні праці ПСЯ та ИК крю що написані на одній зі стін одного з корпусів але не того що потрібен нам ! Чудове місце контрастів де природа відвоювала один шматочок цивілізації. Перший Центр Стріт- Арту в Україні… (дякую за увагу).

_________________
Немає значення яким чином намалёван малюнок бо кожен має свою особливість. Дивитись та бачити очима? Розум, думки- це шлях до просвітлення!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 15 окт 2009 08:29 
Не в сети
в теме
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2004 00:18
Сообщения: 239
Откуда: ???????
ssiinnss писал(а):
...має на миті демонструвати праці майстрів і активно доносити у суспільство ці твори та майстрів іншими словами (піарити) в наслідок чого створювати попит на продукцію для (багатих). Стосовно того що ця галерея буде незалежною від мистецтва то це є категорично неможливим бо Стріт АРТ, Муралізм, Райтинг Є МИСТЕЦТВО І КРАПКА. Чому складно доступній ? хоч нижче я такі запропоную одне місце ! ( Хочится щоб це дійсно була молодь не тільки з Київа а і усієї України в майбутньому.)
----------------------------------------------------

1.включи уяву. Пропонується галерейний простір СУБКУЛЬТУРНОГО ХАРАКТЕРУ, ІЗ ВІДПОВІДНОЮ ПОДАЧЕЮ.
2.багаті не долбойоби а ви не айвазовські, щоб за дорого парити свої роботи і не ворголи щоб зробити фурор у світі мистецтва. Графітосам з МИТЦЯМИ тягатись не вийде і не потрібно, повір мені, я маю досвід.
3.усі варації на тему субкультурної організації графіті спільноти у вигляді МИСТЕЦТВА для галерей- уєбанство і компроміс. Це нечесне мистецтво, бо ти користуєшся феймом цілого соціального явища, а при цьому вклад твій максимально егоїстично задуманий. Тематичні виставки час від часу можуть створити ажіотаж, але для цього треба створити фундамент-якусь сталу соціальну систему.
4.в заброшках галерею робити ніхто не збирається. потрібне місце зі світлом та мінімальними комунікаціями. я маю краще.

_________________
???


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 15 окт 2009 21:45 
Не в сети
в теме

Зарегистрирован: 18 июн 2008 15:46
Сообщения: 226
задумка хорошая
смушает один аспект - о месте будут знать все: не только заинтересованные райтеры но и говнари
следовательно работы могут подвергнуться беспощадному загавнению словами третьева сорта или дурацкими флопами и тд как это часто встречается и в обыденных местах
или может ты имел в виду, што галерея будет использоваться для "практики" - нарисовал-закрасил?

_________________
Абсурд рождается из столкновения человеческого разума и безрассудного молчания мира.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 15 окт 2009 22:33 
Не в сети
краску уже нюхал
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 янв 2005 23:49
Сообщения: 72
Откуда: КИЁВ
1. Хм… я повністю з тобою згідний саме (Субкультурного Характеру) твори я і мав на увазі
2Так звісно люди не дурні це зрозуміло … ми і не намагаємось зробити з них когось . А що до Мистецтва вулиць то думка с приводу того що воно і близько не зрівняне з наприклад кубізмом експресіонізмом або абстракцією є помилковою. Доказ тому Митці Європи що вже визнані не тільки своєю країною а і Європою загалом. Райтинг Муралізм Стріт Арт у всії його проявах це мистецтво вищого ґатунку я щиро в це вірю адже все нове колись дуже тяжко завойовувало свою ланку у світовій культурі взяти Вангога Пікассо їх у їхній час вважали дурнями не нащо нездатними. Я вважаю себе митцем і цього в мене не відібрати ! і тягатись я не з ким не збираюсь хіба що з часом адже його так не вистачає !
3 Я користуюсь тим чим вже давно користуються рейтери всього світу (моє бажання малювати на полотні це не є те що ти бачиш (комерція, компроміс, егоїзм). Моя мита адекватна еволюція для більш простішого сприйняття звичайної людини нашого мистецтва і повнісінького визнання цього мистецтва .
4 Повністю згоден маю невеличку можливість фінансової підтримки.
П.С. Моєю митою не є сперечання або змагання це безглуздо адже ми займаємось однією справою Компроміс це розумне вирішення спірних питань шляхом виваженої розмови.

_________________
Немає значення яким чином намалёван малюнок бо кожен має свою особливість. Дивитись та бачити очима? Розум, думки- це шлях до просвітлення!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 17 окт 2009 02:01 
Не в сети
старичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2009 02:51
Сообщения: 334
ОДНОЗНАЧНО - Д А !!!!!!!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 17 окт 2009 21:35 
Не в сети
пассажир
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2009 22:20
Сообщения: 35
Откуда: uk. kiev
jebac wszystko писал(а):
4.в заброшках галерею робити ніхто не збирається. потрібне місце зі світлом та мінімальними комунікаціями. я маю краще.

А вы уже определились с местом размещения, где она будет находится, помещение будет большое? (когда проинформируете народ?)

_________________
goodmorningcrew.org.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 19 окт 2009 12:26 
Не в сети
в теме
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2004 00:18
Сообщения: 239
Откуда: ???????
legalcrew писал(а):
jebac wszystko писал(а):
4.в заброшках галерею робити ніхто не збирається. потрібне місце зі світлом та мінімальними комунікаціями. я маю краще.

А вы уже определились с местом размещения, где она будет находится, помещение будет большое? (когда проинформируете народ?)

все в процесі. вивчаємо можливості\необхідності

_________________
???


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 19 окт 2009 12:30 
Не в сети
в теме
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2004 00:18
Сообщения: 239
Откуда: ???????
ssiinnss писал(а):
1. Хм… я повністю з тобою згідний саме (Субкультурного Характеру) твори я і мав на увазі
2Так звісно люди не дурні це зрозуміло … ми і не намагаємось зробити з них когось . А що до Мистецтва вулиць то думка с приводу того що воно і близько не зрівняне з наприклад кубізмом експресіонізмом або абстракцією є помилковою. Доказ тому Митці Європи що вже визнані не тільки своєю країною а і Європою загалом. Райтинг Муралізм Стріт Арт у всії його проявах це мистецтво вищого ґатунку я щиро в це вірю адже все нове колись дуже тяжко завойовувало свою ланку у світовій культурі взяти Вангога Пікассо їх у їхній час вважали дурнями не нащо нездатними. Я вважаю себе митцем і цього в мене не відібрати ! і тягатись я не з ким не збираюсь хіба що з часом адже його так не вистачає !
3 Я користуюсь тим чим вже давно користуються рейтери всього світу (моє бажання малювати на полотні це не є те що ти бачиш (комерція, компроміс, егоїзм). Моя мита адекватна еволюція для більш простішого сприйняття звичайної людини нашого мистецтва і повнісінького визнання цього мистецтва .
4 Повністю згоден маю невеличку можливість фінансової підтримки.
П.С. Моєю митою не є сперечання або змагання це безглуздо адже ми займаємось однією справою Компроміс це розумне вирішення спірних питань шляхом виваженої розмови.


Бля. Ну шо за маразм+максималізм?
ти митець- займайся своїм мистецтвом. ніхто в тебе це відбирати не збирається.
Моя мита адекватна еволюція для більш простішого сприйняття звичайної людини нашого мистецтва і повнісінького визнання цього мистецтва- це просто піздєц якийсь а не фраза. шо ти намагаєсся сказати в цьому наборі літер?
Ні. Компроміс- це вирішення протиріччя між сторонами шляхом взаємних поступок. Цікавить консенсус- вирішення протиріч шляхом повного задоволення усіх сторін.

_________________
???


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 20 окт 2009 14:17 
Не в сети
GRAFFITIZONE
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2006 00:50
Сообщения: 2649
Проголосовал за "ні", т.к мне не нужна.

_________________
-love frenchcore-


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графіті галерея у Києві
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2009 10:44 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2009 22:49
Сообщения: 1
Откуда: Васильков (Киев. Обл.), Украина
vit писал(а):
это риторический вопрос? :)
галерея нужна.
как говориться "не бомбингом единым счастлив райтер" - порой и повырисовывать хочется.

А еще это будет удобное место для проведения масштабных фестивалей, не нужно будет каждый раз париться с разрешениями на проведение подобных мероприятий.



во-во! истина

_________________
«Сохраняй свою веру. Всё остальное можешь украсть.»

Smile now and cry later...

Trust nobody...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 72 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB

© GRAFFITIZONE, 2004—2013
info@graffitizone.kiev.ua

Использование материалов сайта разрешается при условии указания ссылки на http://graffitizone.kiev.ua/.

Loading