Вулиця ігор - ігри на вулиці.

Вулиця ігор - ігри на вулиці.- так назывался фестиваль, который организовали центр современных искусств "СОВИАРТ" совместно 
с культурным центром Гетте-институт. В рамках фестиваля были представлены 12 проектов 
(фотовыставки, концертные интервенции.... в том числе и граффити киевских художников- Prime & Absurd\486 ( Sabotaz, Tetris))

"..... Чого ще не бачив Київ

Фестиваль почнеться першого жовтня концертною інтервенцією «Камені», яку написав для Андріївського узвозу відомий німецький композитор Ґергар Штеблер у співпраці з українським письменником Сергієм Жаданом. А потім на короткий час культовий німецький фотограф Андреас Герцау перетворить весь Андріївський узвіз на галерею, розмістивши на фасадах трьох будинків свої масштабні світлини. Другого жовтня відбудится презентація проекту "Живі стіни" ( граффіті Prime & Absurd\486 ( Sabotaz, Tetris)).

А письменники Йоко Тавада та Ґергард Фалькнер з Німеччини проведуть літературні читання та візьмуть участь у німецько-українському діалозі на тему міжкультурних феноменів, міста і літератури.

Представляючи програму вуличного фестивалю, директор центру сучасного мистецтва «Совіарт» Віктор Хаматов наголосив: те, що вони запропонують, арт-Київ ще не бачив: «Протягом трьох днів на Андріївському узвозі відбудеться те, чого в нас ніколи ще не було в такому контексті, розуміючи сучасне соціальне мистецтво як пропозицію до співпраці, до діалогу. Саме в цьому ми бачимо актуальність сучасного мистецтва»...."

Ниже фото отчет по проекту "Живые стены"
Добавил: OPrime

Автор: Prime

Источник: Гете-Институт

Комментарии

130.10.2010 16:10windmind
класс, домик преобразился.

размещение рекламы

Поиск по меткетексту

Метки